KONST / Litografier / Litografier 8122129
nr 812 2129
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Litografier, 2 st, Björn Ekegren (f. 1955), 190/250 + 89/230, signerade, motivets mått: 43x55 + 48x69
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 mars 2013
kl 18:31:44
27/2 13:00:40
Björn Ekegren
Läs mer om Björn Ekegren